Sportska natjecanja

Kategorija: Aktivnosti

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U NOGOMETU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE

U srijedu, 27.3.2019. domaćini smo još jednog hvale vrijednog natjecanja. U nastavku teksta možete pročitati više informacija.

NATJECATELJI: 
OŠ "Dr. Boris Ćorić" Kreševo 
OŠ "Busovača" Busovača
OŠ "Ivan Goran Kovačić" Fojnica
OŠ "Kiseljak" Kiseljak

CILJ: 
Promovirati druženje, poštovanje, fair play kroz nogomet među učenicima osnovnih škola na području Lepeničke doline

Organizaciju međuškolskog natjecanja preuzima naša škola. Projekt se realizira zahvaljujući našem nastavniku Tjelesne i zdravstvene kulture Josipu Bošnjaku.

RASPORED UTAKMICA
(dječaci) 
9:00 Kiseljak – Fojnica 8:2
9:25 Busovača – Kreševo 2.2 (nakon penala 2:3)

(djevojčice) 
9:50 Busovača - Kiseljak 3:8

10:40 Utakmica za treće mjesto (dječaci) - Fojnica - Busovača 3:2
11:00 Utakmica za prvo mjesto (dječaci) - Kiseljak - Kreševo 4:2

Oba prva mjesta u konkurenciji dječaka i djevojčica osvojili su učenici i učenice naše škole!

Čestitke svim natjecateljima!

----

ŠKOLSKO NATJECANJE - rukomet

 

U našoj školi održano je školsko natjecanje u rukometu. Snage su odmjerili učenici od VI. do IX. razreda, a postignuti su slijedeći rezultati:

 

ŠKOLSKO NAJECANJE – rukomet 2019
DJEVOJČICE DJEČACI
VI.razred
1 VI.2 1 VI.3
2 VI.1 2 VI.2
3 VI.3 3 VI.1
DJEVOJČICE DJEČACI
VII.razred
1 VII.2 1 VII.2
2 VII.1 2 VII.3
3 VII.3 3 VII.1
DJEVOJČICE DJEČACI
VIII.razred
1 VIII.2 1 VIII.3
2 VIII.1 2 VIII.2
3 VIII.3 3 VIII.1
DJEVOJČICE DJEČACI
IX.razred
1 IX.3 1 IX.3
2 IX.1 2 IX.2
3 IX.2 3 IX.1

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15 

 

-----

ŠKOLSKO NATJECANJE - skok u vis 2019

IMG 5f55993a9b6cb47646f078294b0c324d V

IMG 450ebf7b4df152779d157f99be427013 V

IMG 9043005fb9e045a1df3d4f032b1b97b4 V

 

6 razred
DJEČACI DJEVOJČICE
1. Nemanja Bešlić 130 cm 1. Bojana Milić 110 cm
2. Marko Škoro 125 cm 2. Ivana Perica 110 cm
3. Ivano Gojsilović 120 cm 3. Dora Škoro 105 cm
7 razred
DJEČACI DJEVOJČICE
1.Marin Petrović 140 cm 1.Lorena Terzić 115 cm
2. Marin Tuka 135 cm 2. Ana Marjanović, Petra Miloš, Andrea Puljić 105 cm
3. Mariano Kapetanović, Marjan Grgić 120 cm  
8 razred
1. Ivan Kuliš 140 1. Doris Galić 120 cm
2. Karlo Kapetanović 125 cm 2. Lea Bošnjak 115 cm
3. Dorijan Drljepan, Vlado Bošnjak, Ivan Buzuk 120 cm 3. Jana Bošnjak 110 cm
9 razred
1 Dominik Čabrić, Martin Tuka 140 cm 1. Lana Marjanović 115 cm
2. - 2. Marija Šaravanja 110 cm
3. Patrik Cvijanović, Marin Marijanović 135 cm  

 

------

ŠKOLSKO NATJECANJE - penjanje na šipku

2018./2019.

 

Hipokrat je još 400 god. p.n.e. rekao: 
Svi dijelovi tijela koji su u funkciji, ukoliko se primjereno koriste i vježbaju radom, dobro se razvijaju, ostaju zdravi, sporo stare, ali ukoliko nisu u uporabi postaju skloni bolesti, zaostaju u rastu i brzo stare“.

 

Ove školske godine najbolji rezultat, na razini škole, imali su učenici Karlo Kapetanović VIII. razred (4,40) i Melani Drmač IX. razred (8,80). Osim Karla i Melani najbolje rezultate po razredima imali su učenici:

 

6 razred

Nemanja Bešić (7,00), Iva Bradara (9,50)

 

7. razred

Teo Rajkovača (9,80), Andrea Puljić (10,72)

 

8. razred

Karlo Kapetanović (4,40), Gloria Slišković (16,30)

 

9. razred

Martin Tuka (5,00), Melani Drmač (8,80)

 

Dostupan je i video natjecanja.

 ---------------------

POLIGON

školsko natjecanje

 

Najbrži u naoj školi su Mihael Ivanković i Anđela Bošnjak.

 

REZULTATI PO RAZREDIMA

 

6.razred

1. Valentin Anić 12,00 1. Andrea Puljić 14,65
2. Bruno Oroz 13,70 2. Petra Miloš 15,80
3. Irhad Hajdarević 14,28 3. Ana Knežević 16,80

 

 

7. razred

1. Vlado Bošnjak 12,60 1. Anđelina Raguž 13,20
2. Petar Bakula 12,60 2. Ana Ban 13,40
3. Karlo Kapetanović 12,86 3. Gloria Slišković 13,70

 

8. razred

1. Mihael Ivanković 11,80 1. Anđela Bošnjak 13,00
2. Mateo Tomić 13,10 2. Marija Šaravanja 14,60
3. Martin Tuka 13,20 3. Lana Marjanović 15,00

 

9. razred

1. Petar Borović 12,00 1. Anja Bošnjak 13,40
2. Davor Baban 12,15 2. Lara Vidović 16,20
   

 

Video samog natjecanja pogledajte OVDJE !

----

ŠKOLSKO NATJECANJE - penjanje na šipku

 

Učenik koji je imao najbolje vrijeme u školi u penjanju na šipku je Marin Marjanović s rezultatom od 4 sekunde i 10 stotinki!

Bravo Marine !

Video natjecanja pogledajte OVDJE

-------

ŠKOLSKO NATJECANJE U RUKOMETU

 "Način na koji momčad igra kao cjelina određuje uspjeh. Možeš imati skupinu najboljih individualaca na svijetu, ali ako ne igraju zajednički, momčad ne vrijedi ništa."

Kako je u našoj školi rukomet jako popularan sport nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture organizirao je školsko natjecanje za učenike predmetne nastave.

Pripremili smo još jedan video u kojem možete pogledati i rezultate natjecanja ! Uživajte !

VIDEO

-------

ŠKOLSKO NATJECANJE IZMEĐU 4 VATRE

"Znate li koji dio igre je moj omiljeni? Prilika da igram."

U školskoj 2017./2018. godini jedno u nizu mnogih sportskih natjecanja bilo je upravo između 4 vatre. Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Bošnjak, natjecanje je organizirao na školskoj razini za VI. i VII. razrede.

Tko je bio najbolji i kako je izgledalo natjecanje pogledaj na videu OVDJE 

----

S P R I N T 2018

 33691430 887122561411717 521172153698091008 n

Sporta među našim učenicima ne nedostaje što su pokazali i prošlog tjedna kada je održano natjecanje u sprintu. U nastavku donosimo rezultate.

Čestitamo učenicima na ostvarenim rezultatima.

PRVI RAZRED
1. MATEJ GRGIĆ 1. MELANI DRMAČ
2. STEFAN GLIBIĆ 2. NICOL MATIĆ
3. NIKOLA PERKOVIĆ 3. SARA VASIĆ
DRUGI RAZRED
1. TONI PETROVIĆ 1. LORENA DRMAČ
2. FILIP VIDOVIĆ 2. KLARA JOKIĆ
3. ADRIAN KRISTIĆ 3. MARIJA LAZIĆ
TREĆI RAZRED
1. PAVO GOJSILOVIĆ 1. ELMINA EMŠO
2. FILIP DILBER 2. IVONA BLAGIĆ
3. TEO JUKIĆ 3. PETRA BAREŠIĆ
ČETVRTI RAZRED
1. VITO MEDIĆ 1. LORENA CVJETKOVIĆ
2. DUJE GLIBIĆ 2. KATARINA BOJO
3. DOMINIK TUKA 3. IRIS BILETIĆ
PETI RAZRED
1. NEMANJA BEŠLIĆ 1. IVA BRADARA
2. ANTE KOBAČIĆ 2. IVANA PERICA
3. MARKO ŠKORO 3. MIA ŠKORO/MARIJA GLAVOČEVIĆ
ŠESTI RAZRED
1. MARIANO KAPETANOVIĆ 1. ANDREA PULJIĆ
2. BRUNO OROZ 2. LORENA TERZIĆ
3. TEO RAJKOVAČA 3. LEA STANIĆ/ANTONELA TADIĆ
SEDMI RAZRED
1. DORIJAN DRLJEPAN 1. ANĐELINA RAGUŽ
2. IVAN KULIŠ 2. GLORIJA SLIŠKOVIĆ
3. KARLO KAPETANOVIĆ 3. JANA BOŠNJAK
OSMI RAZRED
1. MIHAEL IVANKOVIĆ 1. LANA MARJANOVIĆ
2. PATRIK CVIJANOVIĆ 2. MIJA MRNJAVAC
3. MARTIN TUKA 3. ENA STANIĆ/TAMARA TUKA
DEVETI RAZRED
1. PETAR BOROVIĆ 1. IRENA LIJEŠNIĆ
2. DAVID GLAVOČEVIĆ 2. LEA PULJIĆ
3. FILIP ANTIĆ 3. ANJA BOŠNJAK

 1

2

-------

ŠKOLSKO NATJECANJE

POLIGON 2017

 

Rezultati su na nivou učenika od VI. do VIII. razreda

Video natjecanja možete pogledati ovdje LINK

  IME I PREZIME UČENIKA REZULTAT
DJEČACI
1. Matej Dujmović 14,00
2. Silvio Barbić 14,30
3. Davor Baban 14,70
DJEVOJČICE
1. Tamara Tuka 15,00
2. Lea Puljić 15,80
3. Mihaela Oroz 16,25

Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture,Josip Bošnjak.

-----

ŠKOLSKO NATJECANJE U ODBOJCI ZA DJEČAKE 

2017

ŠESTI RAZRED
  DJEČACI
1. VI.3
2. VI.2
3. VI.1
SEDMI RAZRED
1. VII.3
2. VII.2
3. VII.1
OSMI RAZRED
1. 8a
2. 8b
OSMI RAZRED OSMOGODIŠNJEG ŠKOLOVANJA
1. VIII.3
2. VIII.2
3. VIII.4
4. VIII.1

Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture,Josip Bošnjak.

Video natjecanja možete pogledati ovdje LINK

--------

ŠKOLSKA NOGOMETNA LIGA ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE 

2017

3

4

5

ŠESTI RAZRED
  DJEČACI DJEVOJČICE
1. VI.1 VI.2
2. VI.3 VI.1
3. VI.2 VI.3
SEDMI RAZRED
1. VII.3 VII.3
2. VII.1 VII.2
3. VII.2 VII.1
OSMI RAZRED
1 8a 8a
2 8b 8b

6

7

9

10

Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Bošnjak.

Video natjecanja možete pogledati ovdje LINK

-----------

ŠKOLSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE 

2017

 1

ŠESTI RAZRED
  DJEČACI DJEVOJČICE
1. VI.3 VI.1
2. VI.1 VI.3
3. VI.2 VI.2
SEDMI RAZRED
1. VII.1 VII.3
2. VII.2 VII.1
3. VII.3 VII.2
OSMI RAZRED
1. 8a  
2. 8b  
OSMI RAZRED OSMOGODIŠNJEG ŠKOLOVANJA
1. VIII.4 VIII.4
2. VIII.3 VIII.3
3. VIII.2 VIII.2
4. VIII.1 VIII.1

2

Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture,Josip Bošnjak.

Video natjecanja možete pogledati ovdje LINK

-----

SPRINT 2017 

 18740044 674617475995561 4747829680959685835 n

U utorak, 30. svibnja 2017. godine, održano je školsko natjecanje SPRINT 2017 za učenike od I. do VIII. razreda. Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture Josip Bošnjak.

18700264 674621239328518 280864741050468447 n

18740108 674620472661928 2977609560483660047 n

U nastavku donosimo rezultate.

Čestitamo učenicima na ostvarenim rezultatima.

PRVI RAZRED
1. TONI PETROVIĆ 1. LORENA DRMAČ
2. FILIP VIDOVIĆ 2. MARIJA LAZIĆ
3. IVAN KNEŽEVIĆ 3. ELIZABETA BOŠNJAK
DRUGI RAZRED
1. PAVO GOJSILOVIĆ 1. IVONA BLAGIĆ
2. TEO JUKIĆ 2. ELMINA EMŠO
3. LEO VIDOVIĆ 3. NIKOLINA KOBAČIĆ
TREĆI RAZRED
1. IVAN BOŠNJAK 1. GLORIJA GORIČKI
2. DUJE GLIBIĆ 2. KATARINA BOJO
3. VITO MEDIĆ 3. IVONA BARBIĆ
ČETVRTI RAZRED
1. NEMANJA BEŠLIĆ 1.VANA OROZ
2. IVANO GOJSILOVIĆ 2. ANĐELA BRADARA
3. JOSIP MIJATOVIĆ 3. MIA ŠKORO
PETI RAZRED
1. BRUNO OROZ 1. ANA KNEŽEVIĆ
2. MIHAEL MIŠURIĆ-RAMLJAK 2. LAURA FRANKOVIĆ
3. MARIN TUKA 3. SARA TOLO
ŠESTI RAZRED
1. IVAN KULIŠ 1. ANĐELINA RAGUŽ
2. IVAN BUZUK 2. DORIS GALIĆ
3. VLADO BOŠNJAK 3. GLORIJA SLIŠKOVIĆ
SEDMI RAZRED
1. PATRIK CVIJANOVIĆ 1. ENA ŠIMIĆ
2. MIHAEL IVANKOVIĆ 2. TAMARA TUKA/MELANI DRMAČ
3. MATEO TOMIĆ  
OSMI RAZRED
1. PETAR BOROVIĆ 1. IRENA LIJEŠNIĆ
2. FILIP ANTIĆ 2. LEA PULJIĆ
3. DAVID GLAVOČEVIĆ 3. MARIJELA BOJO
OSMI RAZRED OSMOGODIŠNJEG ŠKOLOVANJA
1. DEJAN PAVLOVIĆ 1. DAJANA PETROVIĆ
2. PETAR MARKOVIĆ 2. MIHAELA OROZ
3. SILVIO BARBIĆ 3. EMA KULIŠ/LANA DANIČIĆ

18766151 674621022661873 1835842007586812515 n

18700195 674624792661496 7807251391298505086 n

FOTOGRAFIJE NATJECANJA MOŽETE POGLEDATI OVDJE !

 

----------

Malonogometni međuškolski turnir

17759867 647500802040562 1175970105000682503 n

Na Uskrsnom malonogometnom međuškolskom turniru kojeg je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Bošnjak, 4. travnja 2017. godine, sudjelovale su škole:

1. Osnovna škola "Lepenica"

2. Osnovna škola "Brestovsko"

3. Osnovna škola "Gromiljak"

4. Osnovna škola "Kiseljak" kao domaćin

 

Četiri ekipe odmjerile su svoje snage i moramo napomenuti kako su utakmice bile jako zanimljive, a publika je cijelo vrijeme navijala s tribina.

Rezultati turnira su:

1. mjesto - Osnovna škola "Kiseljak"

2. mjesto - Osnovna "Brestovsko"

3. mjesto - Osnovna škola "Gromiljak

4. mjesto - Osnovna škola "Lepenica"

 

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima.

Galeriju fotografija možete ogledati OVDJE.

 

 

S P R I N T 2016.

 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Nikolina Kobačić Pavo Gojsilović
2. Ivona Blagić Filip Dilber
3. Elmina Emšo Leon Šimić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Eva Bošnjak Vito Medić
2. Antonela Kurevija Ivan Bošnjak
3. Katarina Bojo Dominik Tuka
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Vana Oroz Nemanja Bešlić
2. Dea Ivičević Ante Kobačić
3. Iva Bradara Gabrijel Barić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Doris Kurevija Bruno Oroz
2. Vana Marija Nikačević Mateo Budimir
3. Ana Knežević Valentin Anić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Doris Galić Dorian Drljepan
2. Mia Galić Loris Kurevija
3. Anđelina Raguž Ivan Kuliš
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Marija Šaravanja Mihael Ivanković
2. Mija Mrnjavac Dominik Čabrić
3. Ena Stanić Mateo Tomić
 
  1. RAZRED devetogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Irena Liješnić Petar Borović
2. Leo Puljić Karlo Kubiček
3. Marijela Bojo Filip Antić
        VII.     RAZRED osmogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Ema Kuliš Petar Marković
2. Mihaela Oroz Silvio Barbić
3. Tijana Antunović Matej Dujmović
 
  1. RAZRED osmogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Mia Gojsilović Mario Bešlić
2. Petra Vuković Pavo-Nikša Kristić
3. Ana Duno Toni Škoro

 DSC04283

DSC04290

DSC04295

DSC04306

 

----------------

ŠKOLSKI RUKOMETNI TURNIR

 

REZULTATI za djevojčice

VI/9
Osvojeno mjesto Razred
1. VI.3
2. VI.1
3. VI.2
VII/9
Osvojeno mjesto Razred
1. 7a
2. 7b
VII/8
Osvojeno mjesto Razred
1. VII.1
2. VII.3
3. VII.2
VIII/8
Osvojeno mjesto Razred
1. VIII.2
2. VIII.1
3. VIII.3

6z

7ž

 

REZULTATI za dječake

VI/9
Osvojeno mjesto Razred
1. VI.3
2. VI.2
3. VI.1
VII/9
Osvojeno mjesto Razred
1. 7a
2. 7b
VII/8
Osvojeno mjesto Razred
1. VII.2
2. VII.3
3. VII.4
VIII/8
Osvojeno mjesto Razred
1. VIII.1
2. VIII.2
3. VIII.3

6m

7

8m 

---------------

SKOK U VIS

REZULTATI NATJECANJA

 

VI. razred devetogodišnjeg obrazovanja

DJEČACI
1 Martin Tuka 115 cm

2 i 3

Mihael Ivanković 110 cm
Petar Komšić
DJEVOJČICE
1 Lana Marjanović 115 cm

2 i 3

Anđela Bošnjak 110 cm
Sara Ljuboje
Ana Melezović

 12728870 419451658178812 4189996083001381422 n

VII. razred devetogodišnjeg obrazovanja

DJEČACI
1 Danijel Buzuk 125 cm
2 Filip Antić 120 cm
3 David Glavočević 115 cm
DJEVOJČICE
1 Irena Liješnić 120 cm
2 Ana Tuka 120 cm
3 Katarina Vujica 120 cm

 12705686 419451388178839 7563025235377837452 n

VII. razred 

DJEČACI
1 Dejan Pavlović 137,5 cm
2 Gabrijel Perić 135 cm
DJEVOJČICE
1 Petra Bošnjak 125 cm
2 Nika Šimić 120 cm
3 Izabel Perić 115 cm

 12733580 419451741512137 4139373471593944747 n

VIII. razred 

DJEČACI

1 i 2

Mario Bešlić 155 cm
Pavo-Nikša Kristić
3 Petar Anđelić 150 cm
DJEVOJČICE
1 Ana-Ines Galić 130 cm
2 Petra Vuković 125 cm
3 Lana Krajinović 120 cm

 

 12705497 419451501512161 3047120828277629270 n

12742586 419451258178852 4857677608472858094 n

 

 VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

------------------- 

TKO ĆE BRŽE, SPRETNIJE?

NATJECANJE U POLIGONU

 

U mjesecu listopadu nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Bošnjak, organizirao je natjecanje za učenike. Učenici su trebali što brže i spretnije preći postavljeni poligon u školskoj dvorani. Rezultati natjecanja su sljedeći:

DJEČACI

  1. Davor Franjić/Matej Dumović (14,15)
  2. Ivan Grgić (14,30)
  3. Ivan Bradić (14,40)

 

DJEVOJČICE

  1. Vana Vujević (15,40)
  2. Ema Kuliš (15,50)
  3. Mihaela Oroz (16,00)

Za vrijeme natjecanja snimili smo nekoliko fotografija, ali i video u kojem možete pogledati kako je sve izgledalo. Video pogledajte OVDJE.

 

-----------------------

ŠKOLSKO NATJECANJE U SPRINTU

 

12. svibnja 2015. godine  održano je školsko natjecanje u sprintu na 40 metara,  za učenike naše škole, i to od I. do VIII. razreda. Podršku učenicima natjecateljima su pružili i ostali učenici naše škole koji su, zajedno sa svojim nastavnicima, izašli na školsko igralište i navijali.

Rezultati natjecanja:

I.razred

  M Ž
1. Vito Medić Eva Bošnjak
2. Ivan Bošnjak Ana Ramljak - Mišurić
3. Gabrijel Tomić Matea Brajković

II.razred

  M Ž
1. Nemanja Bešlić Vana Oroz
2. Ivano   Gojsilović Marija   Glavočević
3. Ante Kobačić Mia Škoro

III.razred

  M Ž
1. Bruno Oroz Petra Miloš
2. Mihael Mišurić   - Ramljak Laura   Franković
3. Marin Tuka Doris Kurevija

IV.razred

  M Ž
1. Dorijan Drljepan Gloria Slišković
2. Loris Kurevija Doris Galić
3. Ivan Kuliš Ira Puljić

V.razred

  M Ž
1. Petar Komšić Mija Mrnjavac
2. Mateo Tomić Lana   Marjanović
3. Marko Jelonjić Melani Drmač

VI.razred

  M Ž
1. Petar Marković Lana Daničić
2. Dejan Pavlović Vana Vujević
3. Ivan Grgić Nikolina Cvjetković
VI./9   razred
  M Ž
1. Filip Antić Irena Liješnić
2. Petar Borović Marijela Bojo
3. Karlo Kubiček Lea Puljić

VII.razred

  M Ž
1. Mario Bešlić Mia Gojsilović
2. Marko Perković Petra Vuković
3. Pavo Nikša Kristić Mia Latinović

VIII.razred

  M Ž
1. David Marković Valentina Škoro
2. Andre   Gardavski Monika Kobačić
3. Petar Gojsilović Petra Galić

 10929199 392150187643913 6972684348587930385 n

Galerija slika - USKORO !

 

 

 

----------------

ŠKOLSKA NOGOMETNA LIGA ZA DJEVOJČICE 2015.

 

 

6 razred (devetogodišnjeg obrazovanja)

  1. VI.a
  2. VI.b

 

Najbolji strijelac: Ana Tuka

 

 

6 razred (osmogodinjeg obrazovanja)

  1. VI.4
  2. VI.2

Najbolji strijelac: Nikolina Cvjetković (4 gola)

 

 

7 razred

  1. VII.3
  2. VII.1
  3. VII.2

Najbolji strijelac: Melani Bošnjak (5 golova)

 

 

8 razred

  1. VIII.2
  2. VIII.3

 

Najbolji strijelac: Martina Budimir (4 gola)

 

 

 

-------------------

 

 

ŠKOLSKA NOGOMETNA LIGA ZA DJEČAKE 2015.

 

6 razred (devetogodišnjeg obrazovanja)

  1. VI.a
  2. VI.b

 

 

6 razred (osmogodinjeg obrazovanja)

  1. VI.4
  2. VI.2
  3. VI.3
  4. VI.1

Najbolji strijelac: Ivan Grgić (10 golova) i Mateo Marošević (7 golova)

Najbolji golman: Josip Vlajić

 

 

7 razred

  1. VII.2
  2. VII.1
  3. VII.3

Najbolji strijelac: Manuel Tuka (5 golova)

Najbolji golman: Nikola Bošjak

 

 

8 razred

  1. VIII.2
  2. VIII.1
  3. VIII.3
  4. VIII.4

Najbolji strijelac: Jakov Brajković (9 golova) i David Marković (7 golova)

Najbolji golman: Andre Gardavski

---------------------

 

 

TURNIR U KOŠARCI

 

U organizaciji Osnovne škole Kiseljak i Košarkaškog kluba Kiseljaku srijedu, 11.ožujka 2015.godine u našoj školi je, po šesti put, održan međuškolski turnir u košarci za dječake.

 Na ovogodišnjem turniru sudjelovale su sljedeće  škole :

OŠ Brestovsko,

OŠ Gromiljak,

OŠ „ Dr. Boris Ćorić“ Kreševo i naravno, učenici naše škole.

Po završetku turnira, poredak je bio sljedeći:

Najboljim igračem turnira proglašen je učenik VIII.4 razreda  naše škole, Petar Gojsilović.

Najmlađi igrač na ovome turniru bio je Ivan Kuliš, također učenik OŠ Kiseljak.

Naravno, ne smijemo zaboraviti ni sponzore ovoga turnira, „Sarajevski kiseljak“ d.o.o. i konobu  „Fijaker“.

Prilog TVKISS iz Kiseljaka možete pogledati OVDJE 

10351008 303352636455382 46689504186556957 n

 

IMG 2397

 

IMG 2398

 

IMG 2399

 

IMG 2407

 

IMG 2418

 

IMG 2422

 

IMG 2429

 

IMG 2442

 

IMG 2451

 

IMG 2454

 

IMG 2465

 

IMG 2470

 

IMG 2488

 

IMG 2512

10406345 303353059788673 2002253826022792839 n

10423775 303353223121990 6232610849665088973 n

11046292 303352986455347 4573275966471069496 n

11061988 303352883122024 4761712003805248233 n

 

11008405 303351613122151 6630630905135038696 n 

 

 

 

----------

 

Kao što smo već ranije izvijestili, u našoj školi  je u mjesecu veljači  održan rukometni  turnir za učenike od VI. do IX.  razreda.

 

U skupini za djevojčice  ostvareni su sljedeći rezultati :

 

U skupini osmogodišnjeg obrazovanja :

I.mjesto                       VI.2                   VII.1                   VIII.4

 

U skupini devetogodišnjeg obrazovanja :

I.mjesto               VI.a

 

1503422 299441800179799 5136231176692054584 n

1606962 299441663513146 2484066883334759688 n

10994055 299441676846478 7842556215075326208 n 

10995289 299441590179820 4793285409779321153 n

-------------------------

 

ŠKOLSKO RUKOMETNO NATJECANJE

U našoj školi održan je rukometni  turnir za učenike od VI. do IX.  razreda.

Po završetku turnira ostvareni su sljedeći rezultati :

U skupini osmogodišnjeg obrazovanja(dječaci) :

I.mjesto                        VI.4                      VII.2                    VIII.4

II.mjesto                       VI. 2                     VII.1                   VIII.1

III.mjesto                      VI.3                      VII.3                   VIII.3

IV.mjesto                      VI.1                                                  VIII.2

U skupini devetogodišnjeg obrazovanja (dječaci):

I.mjesto               VI.b

II.mjesto              VI.a

IMG 2182

IMG 2184

IMG 2185

IMG 2187

IMG 2190

IMG 2191

IMG 2193

IMG 2198

 

---------------------------------------------

 

SKOK U VIS

 

I ove godine održano je školsko natjecanje, skok u vis, između učenika od šestog do osmog razreda.

Natjecanje je održano u studenom i prosincu 2014. godine.

 

REZULTATI NATJECANJA

 

6. razred devetogodišnjeg školovanja

                               Dječaci                                            Djevojčice 

                       1. Karlo Kubiček                                   1. Ana Tuka

                       2. David Glavočević                             2. Irena Liješnić

 

6. razred osmogodišnjeg školovanja

                               Dječaci                                            Djevojčice 

                       1. Petar Marković                              1. Lana Stanić

                       2. i 3. Ivan Grgić                               2. i 3. Nika Šimić

                           Dejan Pavlović                                   Lana Daničić

 

7. razred osmgodišnjeg školovanja

                               Dječaci                                            Djevojčice 

           1. Pavo Nikša Kristić (145 cm)                1. Ana Ines Galić (130 cm)

               Mario Bešlić (145 cm)                         2. Mia Gojsilović (120 cm)

           3. Petar Anđelić (140 cm)                           

 

8. razred osmgodišnjeg školovanja

                               Dječaci                                            Djevojčice 

           1. Andre Gardavski (155 cm)                   1. Valentina Škoro (135 cm)

           2. Sandro Bradić (150 cm)                       2. Martina Budimir (130 cm)

 IMG_1964

IMG_1973

IMG_1975

IMG_1978

IMG_1982

IMG_1984

IMG_1987

 

-----------------------------------

ŠKOLSKO NATJECANJE U STOLNOM

TENISU

Prošli tjedan u našoj školi održano je natjecanje u stolnom tenisu, između dječaka i djevojčica, od petog do sedmog razreda.

IMG_1334

Zbog velikog interesovanja za sudjelovanje u ovom natjecanju učenici su se natjecali u parovima.

U kategoriji petih razreda prvo mjesto među djevojčicama je pripalo Eni Oroz i Lani Stanić, a među dječacima Ivanu Grgiću i Mateu Maroševiću.

IMG_1336

Među šestim razredima u kategoriji djevojčica među najboljim su se pokazale Petra Čiča i Dora Stanić, dok su kod dječaka prva mjesta pripala Marcelu Liješniću i Nikoli Bošnjaku.

IMG_1337

Sedmaši su se borili tko će ponjeti titulu najboljeg igrača u školi. Od djevojčica najbolje su bile Dorijana Šimić i Magdalena Dujmović, a dječaka Marcel Kurevija i Gabrijel Cvijanović.

IMG_1338

Narednog tjedna su na rasporedu osmaši koji će također odmejriti svoje snage.

IMG_1341

Sekcija koja je počela idejom inovacije u školi pokazala se kao dobra razonoda za učenike.

Voditelji sekcije su nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture Josip Bošnjak te nastavnik vjeronauka Danijel Mrnjavac.

Učenicima i nastavnicima čestitamo na uspješnim rezultatima školskog natjecanja, te se nadamo da će imati prilike sudjelovati i na nekom međuškolskom natjecanju.

 

 --------------------------------------

Poligon

Na nivou škole je u mjesecu studenom održano natjecanje u svladavanju poligona  prepreka.

U skupini dječaka I. mjesto dijele  Emanuel Pravdić, VIII.4 i Adrijan Gogić, VIII.1. (15,50 s)

III. mjesto dijele Ivan Grgić, VI. 4  i Davor Franjić, VII.1 (15,60 s )

U skupini djevojčica poredak je sljedeći:

  1. Vana Vujević,  VI.3 (16, 50 s)
  2. Nikolina Cvjetković, VI. 2 (16,80 s)
  3. Mia Gojsilović , VII.3 (17,50 s )

 

---------------------------------------

Sportska dešavanja u našoj školi

 

Sport je u našoj školi često glavna tema. Možemo reći da skoro nema mjeseca tijekom školske godine a da ne bude neko sportsko, školsko, natjecanje.

Nogomet, rukomet, košarka, kros, skok u vis, stolni tenis, veliki izbor sekcija koje vodi nastavnik tjelesne kuture Josip Bošnjak uz pomoć nastavnika Danijela Mrnjavca.

U periodu od 19.5. do 23.5.2014. godine organizirana su dva natjecanja između odjela: kros i mali nogomet. U krosu su sudjelovali učenici od V. do VIII. razreda.

Na veliku sreću učenika dvorana je ponovno u funkciji pa se natjecanje u nogometu  održalo u dvorani dok je kros natjecanje održano ispred škole, na školskom igralištu.

2057-04-20_13.19.14

2057-04-20_13.36.07

2057-04-20_13.36.56

2057-04-20_13.37.34

2057-04-20_13.38.54

2057-04-20_13.41.36

2057-04-20_13.45.10

2057-04-20_13.47.30

2057-04-20_13.48.05

2057-04-20_13.48.34

2057-04-20_13.49.07

2057-04-24_12.55.51

2057-04-24_13.02.06

2057-04-24_14.02.21

DSC00778

DSC00779

DSC00781

DSC00782

DSC00785

 ---------------------------------

K R O S     2013.

Danas, 22.05.2013. godine na stadionu Hrvatskih branitelja u Kiseljaku, sada već tradicionalno, održano je natjecanje u krosu.

Sudjelovali su učenici, dječaci i djevojčice, od V. do VIII. razreda. Ove godine osim naše škole sudjelovali su i učenici iz Kreševa, OŠ "Dr. Boris Ćorić".

IMG_4720

IMG_4722

IMG_4725

IMG_4729

IMG_4731

IMG_4733

IMG_4735

IMG_4741

IMG_4744

IMG_4746

IMG_4753

V. razred - djevojčice

1. Mia Gojsilović

2. Petra Vuković

3. Tea Gluvačević

IMG_4755

V. razred - dječaci

1. Davor Franjić

2. Mario Bešlić

3. Toni Škoro

IMG_4758

VI. razred - djevojčice

1. Valentina Škoro

2. Helena Kesić - OŠ "DR. BORIS ĆORIĆ", KREŠEVO

3. Petra Galić

IMG_4761

VI. razred - dječaci

1. David Marković

2. Dražan Liješnić - OŠ "DR. BORIS ĆORIĆ", KREŠEVO

3. Bruno Cigelj - OŠ "DR. BORIS ĆORIĆ", KREŠEVO

IMG_4764

VII. razred - djevojčice

1. Nika Bošnjak

2. Lea Bošnjak

3. Iva Miličević - OŠ "DR. BORIS ĆORIĆ", KREŠEVO

IMG_4766

VII. razred - dječaci

1. Dean Marijanović

2. Petar Melezović

3. Leonardo Prskalo

IMG_4768

VIII. razred - djevojčice

1. Katarina Perković

2. Lorena Trogrlić

3. Maja Škoro 

IMG_4771

VIII. razred - dječaci

1. Nikola Baban

2. Antonio Bojo

3. Antonio Ćorić

 

-------------------------------------

MEĐUŠKOLSKO  NATJECANJE  U

KOŠARCI

 

Naša škola danas, 10.05.2013. godine, bila je domaćin međuškolskog natjecanja u košarci za dječake. 

Za najboljeg igrača natjecanja proglašen je Nikola Baban, učenik naše škole VIII. razreda.

Rezultati natjecanja:

I. mjesto - OŠ "KISELJAK"

II. mjesto - OŠ "DR. BORIS ĆORIĆ" KREŠEVO

III. mjesto - OŠ "BRESTOVSKO"

IMG_4370

IMG_4281

IMG_4289

IMG_4306

IMG_4309

IMG_4314

IMG_4318

IMG_4325

IMG_4338

IMG_4342

IMG_4348

 ----------------------------------

 

ŠKOLSKO NATJECANJE U SPRINTU

(na50m)

 

Danas, 8.5.2013. godine u našoj školi između učenika od V. do VIII. razreda održano je natjecanje u sprintu. Učenici su se natjecali na stazi dugoj 50m, a sudjelovali su dječaci i djevojčice.

SPRINT_REZULTATI2013

IMG_4224

IMG_4225

IMG_4228

IMG_4233

IMG_4234

IMG_4239

IMG_4242

IMG_4243

IMG_4200

IMG_4244

IMG_4245

 

----------------------------------

 

I. SPORTSKI SUSRET OSNOVNIH ŠKOLA

Natjecanje u nogometu i košarci

(dječaci i djevojčice)

 

U četvrtak, 21. ožujka 2013. godine naša škola bila je domaćin I. sportskih susreta osnovnih škola. U ovom natjecanju sudjelovali su učenici VI. razreda. Dječaci su se natjecali u nogometu, dok su djevojčice svoje snage odmjerile u košarci.

Sudjelovale su četiri osnovne škole:

OŠ "KISELJAK", Kiseljak

OŠ "NOVI TRAVNIK", Novi Travnik

OŠ "13. RUJAN", Jajce

OŠ "VITEZ",  Vitez

Kada smo proglasili igre otvorenima, dječaci i djevojčice hrabro su se borili, a navijači su bili potpora tijekom svih utakmica.

Rezultati nakon natjecanja su:

DJEČACI

 I. mjesto OŠ "VITEZ", Vitez 

II. mjesto OŠ "KISELJAK", Kiseljak 

DJEVOJČICE

I. mjesto OŠ "KISELJAK", Kiseljak

II. mjesto OŠ "VITEZ", Vitez

SPORTSKI_SUSRET_webIMG_3900

IMG_3901

IMG_3903

IMG_3917

IMG_3945

IMG_3944

 

------------------------------------

 

S K I J A N J E

Natjecanje

 

Učenici naše škole zajedno s nastavnicima tjelesne kulture, Josipom Bošnjakom i Radoslavom Stanišićem sudjelovali su na jednodnevnom natjecanju u skijanju. 

 

Natjecanje je organizirano 21.02.2013. godine, na Fratarskim stajama.

2013-02-21_16.19.27

 

CameraZOOM-20130221163918339

CameraZOOM-20130221164604455

CameraZOOM-20130221164737466

2013-02-21_16.36.01

CameraZOOM-20130221164913130

CameraZOOM-20130221164225094

Hitovi: 6071