• 1

Raspored izvannastavnih aktivnosti - predmetna nastava

 

Red. br.

Voditelj izvannastavnih aktivnosti

Dodatna nastava

(upisati vrijeme i dan)

Dopunska nastava

(upisati vrijeme i dan)

Sekcija

(upisati naziv sekcije, vrijeme i dan održavanja)

Informacije

(upisati vrijeme i dan)

1.

Valentina Vidović

   

Robotika i          elektronika

Ponedjeljak (V. i VI. sat), srijeda (13.10),četvrtak (V. i VII.sat)

Ponedjeljak

13.10

2.

Božo Vlahušić

Fizika

Srijeda

7 sat

13.10-15.55

Fizika

Četvrtak

7 sat

13.10-15.55

   

3.

Josip Bošnjak

   

Sportska sekcija

Četvrtak

13.5-14

Ponedjeljak

12.20-13.5

4.

Marina Katava

   

Mladi geografi

Petak

13.10

 

5.

Ljiljana Vrdoljak

 

Povijest

Četvrtak

13.10

Mladi povjesničari

Petak

13.10

 

Red. br.

Voditelj izvannastavnih aktivnosti

Dodatna nastava

(upisati vrijeme i dan)

Dopunska nastava

(upisati vrijeme i dan)

Sekcija

(upisati naziv sekcije, vrijeme i dan održavanja)

Informacije

(upisati vrijeme i dan)

6.

 

Kornelija Okić

   

Ekološka sekcija

Utorak

13.10

Srijeda

13.10

7.

Rinka Andrijević

 

Utorak

13.10

   

8.

Nikolina Pavlović

   

Zbor i ritmika

Utorak

13.10

Četvrtak

13.10

9.

Marijana Kobačić

   

Dramska

Srijeda

13.10

Ponedjeljak

13.10

10.

Marija Stjepanović

 

Srijeda

13.10

Dramska sekcija na engleskom jeziku

Ponedjeljak, srijeda

13.10

Utorak

13.50

11.

Anton Terzić

   

Prometna sekcija

Srijeda

13.10

 

Red. br.

Voditelj izvannastavnih aktivnosti

Dodatna nastava

(upisati vrijeme i dan)

Dopunska nastava

(upisati vrijeme i dan)

Sekcija

(upisati naziv sekcije, vrijeme i dan održavanja)

Informacije

(upisati vrijeme i dan)

12.

Ana Uskoković

   

Novinarska sekcija

Ponedjeljak

13.10

Petak

13.10

13.

Marijana Lalić

   

 Vjeronaučna sekcija

Četvrtak

13.10

 

14.

Tanja Čiča

   

Mladi kemičari

Ponedjeljak

13.10

 

15.

Marija Tomičić

   

Crveni križ

Četvrtak

13.10

Ponedjeljak

13:10

16.

Sandra Franković

 

Srijeda

13.10

Literarna sekcija

Srijeda

13.10

Četvrtak

12.20

17.

Biljana Lukić

   

Školski radio

Sekcija njemačkog jezika

Srijeda

13.10

Ponedjeljak

13.10

 

Voditelj izvannastavnih aktivnosti

Dodatna nastava

(upisati vrijeme i dan)

Dopunska nastava

(upisati vrijeme i dan)

Sekcija

(upisati naziv sekcije, vrijeme i dan održavanja)

Informacije

(upisati vrijeme i dan)

18.

Valentina Dragojević

Matematika

Petak

13.10

Matematika

Ponedjeljak

Utorak

13.10

Mladi matematičari

Petak

13.10

 

19.

Žaklina Kapetanović

       

20.

Ivana Franković Koštroman

 

Četvrtak

13.10

Ponedjeljak

13.10

Novinarska sekcija na njemačkom jeziku

Utorak

13.10

21.

Amra Babaluk

Matematika

Četvrtak

13.10

Matematika

Ponedjeljak 6 sat

Ponedjeljak 7 sat

Utorak 6 sat

Mladi matematičari

Četvrtak

13.10

 

22.

Ana Brajković

   

Likovna sekcija

Četvrtak

13.10

 

23.

Ivan Mravak

Ponedjeljak

13.10

(ŠAH)

Petak

13.10

Multimedijsko novinarstvo

Četvrtak 13.10

Srijeda

13.10