• 1

S P R I N T 2018

 33691430 887122561411717 521172153698091008 n

Sporta među našim učenicima ne nedostaje što su pokazali i prošlog tjedna kada je održano natjecanje u sprintu. U nastavku donosimo rezultate.

Čestitamo učenicima na ostvarenim rezultatima.

PRVI RAZRED
1. MATEJ GRGIĆ 1. MELANI DRMAČ
2. STEFAN GLIBIĆ 2. NICOL MATIĆ
3. NIKOLA PERKOVIĆ 3. SARA VASIĆ
DRUGI RAZRED
1. TONI PETROVIĆ 1. LORENA DRMAČ
2. FILIP VIDOVIĆ 2. KLARA JOKIĆ
3. ADRIAN KRISTIĆ 3. MARIJA LAZIĆ
TREĆI RAZRED
1. PAVO GOJSILOVIĆ 1. ELMINA EMŠO
2. FILIP DILBER 2. IVONA BLAGIĆ
3. TEO JUKIĆ 3. PETRA BAREŠIĆ
ČETVRTI RAZRED
1. VITO MEDIĆ 1. LORENA CVJETKOVIĆ
2. DUJE GLIBIĆ 2. KATARINA BOJO
3. DOMINIK TUKA 3. IRIS BILETIĆ
PETI RAZRED
1. NEMANJA BEŠLIĆ 1. IVA BRADARA
2. ANTE KOBAČIĆ 2. IVANA PERICA
3. MARKO ŠKORO 3. MIA ŠKORO/MARIJA GLAVOČEVIĆ
ŠESTI RAZRED
1. MARIANO KAPETANOVIĆ 1. ANDREA PULJIĆ
2. BRUNO OROZ 2. LORENA TERZIĆ
3. TEO RAJKOVAČA 3. LEA STANIĆ/ANTONELA TADIĆ
SEDMI RAZRED
1. DORIJAN DRLJEPAN 1. ANĐELINA RAGUŽ
2. IVAN KULIŠ 2. GLORIJA SLIŠKOVIĆ
3. KARLO KAPETANOVIĆ 3. JANA BOŠNJAK
OSMI RAZRED
1. MIHAEL IVANKOVIĆ 1. LANA MARJANOVIĆ
2. PATRIK CVIJANOVIĆ 2. MIJA MRNJAVAC
3. MARTIN TUKA 3. ENA STANIĆ/TAMARA TUKA
DEVETI RAZRED
1. PETAR BOROVIĆ 1. IRENA LIJEŠNIĆ
2. DAVID GLAVOČEVIĆ 2. LEA PULJIĆ
3. FILIP ANTIĆ 3. ANJA BOŠNJAK

 1

2

 

-----

 

SPRINT 2017 

 18740044 674617475995561 4747829680959685835 n

U utorak, 30. svibnja 2017. godine, održano je školsko natjecanje SPRINT 2017 za učenike od I. do VIII. razreda. Natjecanje je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture Josip Bošnjak.

18700264 674621239328518 280864741050468447 n

18740108 674620472661928 2977609560483660047 n

U nastavku donosimo rezultate.

Čestitamo učenicima na ostvarenim rezultatima.

PRVI RAZRED
1. TONI PETROVIĆ 1. LORENA DRMAČ
2. FILIP VIDOVIĆ 2. MARIJA LAZIĆ
3. IVAN KNEŽEVIĆ 3. ELIZABETA BOŠNJAK
DRUGI RAZRED
1. PAVO GOJSILOVIĆ 1. IVONA BLAGIĆ
2. TEO JUKIĆ 2. ELMINA EMŠO
3. LEO VIDOVIĆ 3. NIKOLINA KOBAČIĆ
TREĆI RAZRED
1. IVAN BOŠNJAK 1. GLORIJA GORIČKI
2. DUJE GLIBIĆ 2. KATARINA BOJO
3. VITO MEDIĆ 3. IVONA BARBIĆ
ČETVRTI RAZRED
1. NEMANJA BEŠLIĆ 1.VANA OROZ
2. IVANO GOJSILOVIĆ 2. ANĐELA BRADARA
3. JOSIP MIJATOVIĆ 3. MIA ŠKORO
PETI RAZRED
1. BRUNO OROZ 1. ANA KNEŽEVIĆ
2. MIHAEL MIŠURIĆ-RAMLJAK 2. LAURA FRANKOVIĆ
3. MARIN TUKA 3. SARA TOLO
ŠESTI RAZRED
1. IVAN KULIŠ 1. ANĐELINA RAGUŽ
2. IVAN BUZUK 2. DORIS GALIĆ
3. VLADO BOŠNJAK 3. GLORIJA SLIŠKOVIĆ
SEDMI RAZRED
1. PATRIK CVIJANOVIĆ 1. ENA ŠIMIĆ
2. MIHAEL IVANKOVIĆ 2. TAMARA TUKA/MELANI DRMAČ
3. MATEO TOMIĆ  
OSMI RAZRED
1. PETAR BOROVIĆ 1. IRENA LIJEŠNIĆ
2. FILIP ANTIĆ 2. LEA PULJIĆ
3. DAVID GLAVOČEVIĆ 3. MARIJELA BOJO
OSMI RAZRED OSMOGODIŠNJEG ŠKOLOVANJA
1. DEJAN PAVLOVIĆ 1. DAJANA PETROVIĆ
2. PETAR MARKOVIĆ 2. MIHAELA OROZ
3. SILVIO BARBIĆ 3. EMA KULIŠ/LANA DANIČIĆ

18766151 674621022661873 1835842007586812515 n

18700195 674624792661496 7807251391298505086 n

FOTOGRAFIJE NATJECANJA MOŽETE POGLEDATI OVDJE !

----

Malonogometni međuškolski turnir

17759867 647500802040562 1175970105000682503 n

Na Uskrsnom malonogometnom međuškolskom turniru kojeg je organizirao nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Bošnjak, 4. travnja 2017. godine, sudjelovale su škole:

1. Osnovna škola "Lepenica"

2. Osnovna škola "Brestovsko"

3. Osnovna škola "Gromiljak"

4. Osnovna škola "Kiseljak" kao domaćin

Četiri ekipe odmjerile su svoje snage i moramo napomenuti kako su utakmice bile jako zanimljive, a publika je cijelo vrijeme navijala s tribina.

Rezultati turnira su:

1. mjesto - Osnovna škola "Kiseljak"

2. mjesto - Osnovna "Brestovsko"

3. mjesto - Osnovna škola "Gromiljak

4. mjesto - Osnovna škola "Lepenica"

Svim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima.

Galeriju fotografija možete ogledati OVDJE.

 

------

 

S P R I N T 2016.

 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Nikolina Kobačić Pavo Gojsilović
2. Ivona Blagić Filip Dilber
3. Elmina Emšo Leon Šimić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Eva Bošnjak Vito Medić
2. Antonela Kurevija Ivan Bošnjak
3. Katarina Bojo Dominik Tuka
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Vana Oroz Nemanja Bešlić
2. Dea Ivičević Ante Kobačić
3. Iva Bradara Gabrijel Barić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Doris Kurevija Bruno Oroz
2. Vana Marija Nikačević Mateo Budimir
3. Ana Knežević Valentin Anić
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Doris Galić Dorian Drljepan
2. Mia Galić Loris Kurevija
3. Anđelina Raguž Ivan Kuliš
 
  1. RAZRED
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Marija Šaravanja Mihael Ivanković
2. Mija Mrnjavac Dominik Čabrić
3. Ena Stanić Mateo Tomić
 
  1. RAZRED devetogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Irena Liješnić Petar Borović
2. Leo Puljić Karlo Kubiček
3. Marijela Bojo Filip Antić
        VII.     RAZRED osmogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Ema Kuliš Petar Marković
2. Mihaela Oroz Silvio Barbić
3. Tijana Antunović Matej Dujmović
 
  1. RAZRED osmogodišnje obrazovanje
  DJEVOJČICE DJEČACI
1. Mia Gojsilović Mario Bešlić
2. Petra Vuković Pavo-Nikša Kristić
3. Ana Duno Toni Škoro

 DSC04283

DSC04290

DSC04295

DSC04306

--------

ŠKOLSKO NATJECANJE U SPRINTU

12. svibnja 2015. godine  održano je školsko natjecanje u sprintu na 40 metara,  za učenike naše škole, i to od I. do VIII. razreda. Podršku učenicima natjecateljima su pružili i ostali učenici naše škole koji su, zajedno sa svojim nastavnicima, izašli na školsko igralište i navijali.

Rezultati natjecanja:

I.razred

  M Ž
1. Vito Medić Eva Bošnjak
2. Ivan Bošnjak Ana Ramljak - Mišurić
3. Gabrijel Tomić Matea Brajković

II.razred

  M Ž
1. Nemanja Bešlić Vana Oroz
2. Ivano   Gojsilović Marija   Glavočević
3. Ante Kobačić Mia Škoro

III.razred

  M Ž
1. Bruno Oroz Petra Miloš
2. Mihael Mišurić   - Ramljak Laura   Franković
3. Marin Tuka Doris Kurevija

IV.razred

  M Ž
1. Dorijan Drljepan Gloria Slišković
2. Loris Kurevija Doris Galić
3. Ivan Kuliš Ira Puljić

V.razred

  M Ž
1. Petar Komšić Mija Mrnjavac
2. Mateo Tomić Lana   Marjanović
3. Marko Jelonjić Melani Drmač

VI.razred

  M Ž
1. Petar Marković Lana Daničić
2. Dejan Pavlović Vana Vujević
3. Ivan Grgić Nikolina Cvjetković
VI./9   razred
  M Ž
1. Filip Antić Irena Liješnić
2. Petar Borović Marijela Bojo
3. Karlo Kubiček Lea Puljić

VII.razred

  M Ž
1. Mario Bešlić Mia Gojsilović
2. Marko Perković Petra Vuković
3. Pavo Nikša Kristić Mia Latinović

VIII.razred

  M Ž
1. David Marković Valentina Škoro
2. Andre   Gardavski Monika Kobačić
3. Petar Gojsilović Petra Galić

------

ŠKOLSKO NATJECANJE U SPRINTU

(na50m)

 

Danas, 8.5.2013. godine u našoj školi između učenika od V. do VIII. razreda održano je natjecanje u sprintu. Učenici su se natjecali na stazi dugoj 50m, a sudjelovali su dječaci i djevojčice.

SPRINT_REZULTATI2013

IMG_4224

IMG_4225

IMG_4228

IMG_4233

IMG_4234

IMG_4239

IMG_4242

IMG_4243

IMG_4200

IMG_4244

IMG_4245

----------

ŠKOLSKO NATJECANJE U SPRINTU

12. svibnja 2015. godine  održano je školsko natjecanje u sprintu na 40 metara,  za učenike naše škole, i to od I. do VIII. razreda. Podršku učenicima natjecateljima su pružili i ostali učenici naše škole koji su, zajedno sa svojim nastavnicima, izašli na školsko igralište i navijali.

Rezultati natjecanja:

I.razred

  M Ž
1. Vito Medić Eva Bošnjak
2. Ivan Bošnjak Ana Ramljak - Mišurić
3. Gabrijel Tomić Matea Brajković

II.razred

  M Ž
1. Nemanja Bešlić Vana Oroz
2. Ivano   Gojsilović Marija   Glavočević
3. Ante Kobačić Mia Škoro

III.razred

  M Ž
1. Bruno Oroz Petra Miloš
2. Mihael Mišurić   - Ramljak Laura   Franković
3. Marin Tuka Doris Kurevija

IV.razred

  M Ž
1. Dorijan Drljepan Gloria Slišković
2. Loris Kurevija Doris Galić
3. Ivan Kuliš Ira Puljić

V.razred

  M Ž
1. Petar Komšić Mija Mrnjavac
2. Mateo Tomić Lana   Marjanović
3. Marko Jelonjić Melani Drmač

VI.razred

  M Ž
1. Petar Marković Lana Daničić
2. Dejan Pavlović Vana Vujević
3. Ivan Grgić Nikolina Cvjetković
VI./9   razred
  M Ž
1. Filip Antić Irena Liješnić
2. Petar Borović Marijela Bojo
3. Karlo Kubiček Lea Puljić

VII.razred

  M Ž
1. Mario Bešlić Mia Gojsilović
2. Marko Perković Petra Vuković
3. Pavo Nikša Kristić Mia Latinović

VIII.razred

  M Ž
1. David Marković Valentina Škoro
2. Andre   Gardavski Monika Kobačić
3. Petar Gojsilović Petra Galić