ŠKOLSKO NATJECANJE U STOLNOM

TENISU

Prošli tjedan u našoj školi održano je natjecanje u stolnom tenisu, između dječaka i djevojčica, od petog do sedmog razreda.

IMG_1334

Zbog velikog interesovanja za sudjelovanje u ovom natjecanju učenici su se natjecali u parovima.

U kategoriji petih razreda prvo mjesto među djevojčicama je pripalo Eni Oroz i Lani Stanić, a među dječacima Ivanu Grgiću i Mateu Maroševiću.

IMG_1336

Među šestim razredima u kategoriji djevojčica među najboljim su se pokazale Petra Čiča i Dora Stanić, dok su kod dječaka prva mjesta pripala Marcelu Liješniću i Nikoli Bošnjaku.

IMG_1337

Sedmaši su se borili tko će ponjeti titulu najboljeg igrača u školi. Od djevojčica najbolje su bile Dorijana Šimić i Magdalena Dujmović, a dječaka Marcel Kurevija i Gabrijel Cvijanović.

IMG_1338

Narednog tjedna su na rasporedu osmaši koji će također odmejriti svoje snage.

IMG_1341

Sekcija koja je počela idejom inovacije u školi pokazala se kao dobra razonoda za učenike.

Voditelji sekcije su nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture Josip Bošnjak te nastavnik vjeronauka Danijel Mrnjavac.

Učenicima i nastavnicima čestitamo na uspješnim rezultatima školskog natjecanja, te se nadamo da će imati prilike sudjelovati i na nekom međuškolskom natjecanju.